S istotou môžeme povedať, že automobily značky Škoda poznajú ľudia po celej Európe. Na Slovensku a v Česku sa asi ťažko nájde niekto, kto nepozná tento kultový automobil. Aj keď sa v posledných rokoch táto značka popularizuje aj po celom svete Česko, Slovensko a okolité krajiny budú tie kde sa Škoda stala najpopulárnejšou.

Najprv bola síce táto značka braná na smiech, hlavne na západe, kde sa lacné auto z východného bloku stalo terčom vtipov, ale po páde komunizmu, po privatizácii a hlavne po roku 2000, keď sa značka dostala pod plnú kontrolu Volkswagenu, sa automobily Škoda rýchlo dostali medzi najobľúbenejšie. Prečo? V posledných rokoch autá značky Škoda pravidelne vyhrávajú ocenenia pre spoľahlivosť a spokojnosť zákazníkov.

Či na krátky, alebo dlhodobý prenájom, táto značka vám zaručuje, že dostanete to čo potrebujete vďaka širokej škále modelov. Najobľúbenejšími modelmi na prenájom sú:

  • Škoda Rapid
  • Škoda Octavia
  • Škoda Citigo
  • Škoda Fabia
  • Škoda Kodiaq

Všetky tieto modely zaručujú, že za svoje peniaze dostanete najviac. Pomer kvality a ceny je asi jeden z najdôležitejších faktorov ak nie ten najhlavnejší prečo sú automobily tejto značky tak obľúbené, či sa jedná o prenájom, alebo o kúpu. Veľkou výhodou je aj spoľahlivosť týchto áut. V rokoch 2016 aj 2017 sa Škoda dostala na popredné miesta v rebríčkoch spoľahlivosti, dáta udávajú, že na 100 áut mali 77 problémov. Všeobecný priemer porúch v automobilovom priemysle je 114 problémov na 100 áut, čo poukazuje na to, aký skvelý je to výsledok.

Ak si prenajmete hocijaký model, dostanete auto skvelého vzhľadu, ľahkého ovládania, s dostatkom funkčného priestoru, bezpečné a šetrné na benzín. Či auto potrebujete na rodinnú dovolenku, divokú dobrodružnú jazdu s kamarátmi, alebo na pracovnú cestu, značka Škoda je to čo potrebujete. Bezpečná a pohodlná cesta so spoľahlivým autom, ktorá je šetrná aj na vašu peňaženku. Historická značka, najlepšia voľba pre budúcnosť.