Nuž, takých spoločnosti je nepochybne veľa, až je možno niekedy ťažké vybrať si. My sa však v tomto článku zameriame na dve, ktoré patria medzi tie najznámejšie v Bratislave. Ide o spoločnosť Abrix, ktorá ako autopožičovňa funguje v Bratislave veľmi úspešne už pár rokov a potom sa niečo dozvieme aj o spoločnosti BusinessCar, ktorá rada poskytuje svojim zákazníkom široký výber a nadštandardné služby. Poďme teda na to.

Spoločnosť Abrix, ako úspešná autopožičovňa v Bratislave poskytuje svojim klientom možnosť prenájmu áut a to nielen v Bratislave, ale vlastne po celom území Slovenskej republiky a dokonca je možné si požičať nimi ponúkané vozidlá aj v zahraničí. To svedčí o dobrom mene spoločnosti, ako aj o snahe, pokryť čo najširší trh a byť bližšie k zákazníkom, nech už sa nachádzajú kdekoľvek. Kvalitné služby zabezpečuje spoločnosť prostredníctvom odborného a špičkovo vyškoleného personálu, ktorý sa rád postará o všetky priania a požiadavky svojich klientov. Táto spoločnosť sa snaží byť pre svojich klientov pravou rukou vo svete automobilového priemyslu. Zaujímavá je aj ich webová stránka, kde možno nájsť okrem iného aj cenník služieb, ktorý je prehľadný a klienta zbytočne nezavádza. Poskytuje tiež priestor na otázky klientov, ktoré môžu adresovať priamo zákazníckemu centru spoločnosti Abrix. Tak je zabezpečená pohotová komunikácia medzi klientom a spoločnosťou. Niet nad dobré vzťahy s klientmi a Abrix to chápe veľmi dobre. Aj keď autopožičovňa sídli v Bratislave, zákazníkov má v podstate po celom svete.

Ďalšou spomínanou spoločnosťou je spoločnosť BusinessCar, ktorá si zakladá na tom, aby mohla poskytnúť klientovi vozidlo skutočne podľa jeho predstáv. Webová stránka na špičkovej úrovni je prehľadná a poskytuje klientovi možnosť ľahko sa orientovať a vybrať si to, čo naozaj potrebuje. Okrem požičiavania áut umožňuje aj prepravu osôb ako nadštandardnú službu, ktorú neposkytujú bežne všetky spoločnosti prenajímajúce motorové vozidlá na Slovensku. Nezáleží na tom, či hľadáte vozidlo strednej, business či vami preferovanej ekonomickej triedy, nezáleží na tom, či hľadáte SUV alebo VAN, spoločnosť je pripravená na všetko.