Ako môžete vyhrať auto online

Vecné výhry nie sú dnes otázkou len rôznych televíznych súťaží a stieracích žrebov. Vyhrať auto môžete aj cez špeciálne online stránky zamerané práve na tento druh výhier. Preto či už ste fanúšikom online aplikácií ako JackpotCity App alebo radi pokúšate šťastie v hlotériách alebo hazarde, nižšie uvedené informácie môžu byť pre vás zaujímavé.

V prvom rade možno konštatovať, že na internete sa roztrhlo vrece s rôznymi druhmi online súťaží, v ktorých hlavnou výhrou je automobil. Väčšina z nich je marketingovo orientovaná, teda za bezplatnú registráciu od vás požadujú zadanie osobných údajov. Medzi také stránky patrí napríklad “MyOffers” alebo “PrizeFinder”. Ich hlavnou nevýhodou však je, že vaše osobné údaje sú odovzdané spoločnostiam, ktoré vás budú pravidelne telefonicky kontaktovať a zasielať vám reklamné e-maily.

Ak naozaj chcete vyhrať auto, vyskúšajte stánku “Best of the Best” (ďalej len “BOTB”), na ktorej nájdete podrobný postup ako na to. Ide však o spoplatnenú službu, teda na účasť v hre si musíte kúpiť lístky v cene od £1.50 až do £15, pričom suma lístka závisí od druhu auta, ktoré v súťaži môžete vyhrať. Pri registrácií tiež získate kupón v sume £5, aby ste si bez rizika mohli vyskúšať jej fungovanie. Výhodou BOTB je, že na výhru nemusíte dlho čakať – vyhráva sa každý týždeň.

Ak predpokladáte, že BOTB je len ďalším podvodom, tak ako je to v mnohých prípadoch online súťaží zameraných na výhru auta, zahoďte svoje obavy. Po prečítaní prevádzkových podmienok na internetovej stránke BOTB, ako aj po pozretí mnohých videí dostupných na internete, sa môžete presvedčiť o solídnosti spoločnosti, ktorá prevádzkuje túto online hru.

Táto stránka funguje od roku 1999 a počnúc týmto rokom bolo výhercom odovzdaných viac ako 20 miliónov dolárov. Reklamu tejto spoločnosti môžete nájsť najmä na medzinárodných letiskách, na ktorých sa dokonca môžete priamo stretnúť aj so zamestnancami tejto spoločnosti. Stránka má tiež veľmi pozitívne hodnotenia a recenzie, takže sa naozaj nemusíte obávať jej nedôveryhodnosti.